כותבים למגזין

כותבים למגזין

xPlus מחפש כותבים מוכשרים, פוסטים אורחים וסיפורי גולשים בנושא חדשות תרבות, בידור, רכילות פפראצי וחברה.

יש לכם סקופים לשתף איתנו? רוצים להצטרף לאחד מהפרוייקטים שלנו? קראו את הדרישות וכתבו לנו במייל בצירוף שם המדור למייל או בעזרת הטופס בתחתית העמוד.

דעות

יש לך דעה או תובנה יוצאת דופן שאתה חייב להשמיע בנושאים של סדר היום בעולם הסקס, יחסים ודייטינג? אם אתם רוצים להביע אותה בשמכם או בעילום שם ב-400-1000 מילים, שלחו אלינו תקציר של טור הדעה ונחזור אליכם בהקדם.

סיפורים אמיתיים

יש לכם סיפורים אישיים מעניינים בנוגע לסקס, דייטינג ומערכות יחסים? שלחו לנו כתבות באורך 400-1000 מילים שמתארים ארועים שבאמת התרחשו. אתם יכולים לשנות את השמות למטרת פרטיות, אבל לשמור על הצמדות לאמת ולספר את הסיפור במלואו כולל החלקים הסקסיים והמביכים ביותר. נא שלחו תקציר של הסיפור שלכם ונחזור אליכם בהקדם.

כל מי שעשיתי איתו סקס

הכנתם פעם רשימת פרטנרים לסקס? שלחו אלינו את רשימת השמות (גם שמות בדויים זה בסדר) כולל תיאור קצר של מערכת היחסים עם כל אדם בצירוף גילכם ומקום מגוריכם. הרשימות מתפרסמות באנונימיות מוחלטת.

הפעם הראשונה שלי

שתפו אותנו בפעם הראשונה שלכם, כולל ניואנסים ופרטים מעניינים. הסיפורים מפורסמים באנונימיות מוחלטת אבל חשוב לצרף את המין שלכם, גילכם (בפעם הראשונה) ומקום מגורים. שלחו סיפורים בני 400-1000 מילים למייל שלנו בצירוף המשפט 'הפעם הראשונה שלי' בשורת הכותרת.

שם

דואר אלקטרוני (חובה)

נושא

תוכן ההודעה