המיניות הנשית עברה אינספור תהפוכות במאה האחרונה וללא ספק המשמעותית מביניהן הייתה השחרור המיני מכבלי הנישואין, התרבות והחברה. עם זאת, נשים רבות נמצאות בפלונטר לגבי הרגלי המיניות שלהם, במיוחד כשמדובר במפגש מיני חד פעמי, הלא הוא הסטוץ.

הסטוץ יכול להיות חוויה מהנה למדי, אם עושים אותו עם הגבר הנכון, תוך כדי שמירה על כבוד והדדיות ואם מקפידים על עיקרון החד פעמיות. על מנת להבטיח שהתנאים האלו ישמרו, מסתבר שהמקום הכי אידיאלי, בו נשים מרגישות בנוח ונהנות מסטוצים הוא במהלך חופשה.

מסתבר שהמקום הכי אידיאלי, בו נשים מרגישות בנוח ונהנות מסטוצים הוא במהלך חופשה.

למה נשים נהנות יותר מסקס חד פעמי בחופשה?

באיזשהו אופן חופשה היא כמו סטוץ: את נמצאת במקום לא מוכר, את רוצה לקנות מלא דברים חדשים, לטעום מאכלים שעוד לא טעמת, לבקר במקומות שבהם לא היית וכמובן, לנוח, לבלות, לפרוק אנרגיות, לייצר חדשות, ולחזור הביתה אחרי אפיזודה משחררת ומרעננת. כזה הוא הסטוץ, חוויה חד פעמית חולפת שצריך להפיק ממנה את המיטב – וחופשה, בין אם היא בחו"ל או בארץ, מספקת לך את התנאים האידיאליים כדי לעשות מה שבא לך, במיוחד כשמדובר בסקס.

את הסברה הזו מאשש מחקר חדש שנערך ע"י ליזה ברדישבקי מאוניברסיטת אילינוי בשיתוף עם אוניברסיטת פלורידה ואוניברסיטת בן גוריון בנגב. ברדישבקי ראיינה נשים מישראל ומארה"ב בכדי להבין את התפיסות והמניעים של נשים בנוגע להתנסויות מיניות חד פעמיות. המחקר קובע כי נשים משוחררות יותר מבחינה מינית במהלך חופשה, בגלל שהן חשות שתחושת המציאות השתנתה. החופשה היא למעשה סוג של לימבו, איזשהו עולם זמני שלא נקשר לשגרה היומיומית, לא גורר שיפוט חברתי ומהווה פרק זמן שמשוחרר מזמן ומרחב.

סקס בחופשה
© olly – Fotolia.com

אנחל או שלומי? אינטראקציות חברתיות בעת חופשה

בחופשה נוצרות אינטראקציות חברתיות מעניינות הרבה יותר מאשר במהלך ישיבה בבר השכונתי או בזמן העבודה, וההקשרים התרבותיים של המשתתפים הם פחות מחייבים ובעלי משמעות מהיכרות בזמן שגרה. מה שזה בעצם אומר, שסביר להניח שתרגישי יותר חופשייה לבלות לילה עם אנחל שהכרת בבריכה במלון בברצלונה, או עם מייקל שפגשת בלילה האחרון שלך בתאילנד, מאשר עם שלומי שהתחיל איתך בפאב ומסתבר שאתם קונים חלב באותו קיוסק.

אינטראקציות אלו מעניקות לסטוץ בחופשה מעטה של קסם, ייחודיות ומשמעות, שלעיתים לוקה בחסר כאשר נשים מחפשות סטוץ במהלך שגרה. אותו קסם למעשה מחליף את האלמנט הרגשי עבור הנשים והופך את הפעילות המינית החד פעמית ללא מחייבת, אך למעניינת יותר ולבעלת ערך מוסף לאקט עצמו.

החופשה היא למעשה סוג של לימבו, איזשהו עולם זמני שלא נקשר לשגרה היומיומית

מה שקורה בווגאס נשאר בווגאס? לא בדיוק וטוב שכך

המטרה של סקס במהלך חופשה היא לא לקחת פסק זמן מעצמך, אלא לקחת פסק זמן מהעולם, מהמוסר הכפול, לפתח את ההתנהגות המינית שלך ופשוט ליהנות. זה בדיוק הזמן שבו את יכולה להתנסות בפרטנרים שונים ובפעילויות מיניות מאתגרות ולהכיר את המיניות שלך באופן שלא הכרת קודם.

המחקר באוניברסיטת אלינוי אף גילה, שסקס בחופשה מעניק לנשים ביטחון, סמכותיות וכלים שונים למשוך או לדחות פרטנרים לפי בחירתן, מה שגם מאפשר להן להקפיד על שימוש באמצעי מניעה. את הכלים הללו נשים מיישמות לאחר מכן בחיים "האמיתיים" ולכן, להרגלי הסקס של נשים במהלך חופשה, יכולים להיות השפעות חיוביות על הדימוי העצמי והמיני שלהן.

 

 

אין תגובות

השאר תגובה