סקס וטכנולוגיה, סביר להניח שמדובר בשני הדברים ששולטים בכיפת המאה ה-21. לא שהם לא שלטו תמיד, אבל העולם של היום, בו הכל רץ קדימה הרבה יותר מהר, והצורך לקבל את הכל כאן ועכשיו, רק מחדד את שליטתם בסדר העדיפויות היומיומי שלנו. סקס וטכנולוגיה הופכים למנצחים עוד יותר כשהם משתלבים. הכרויות בפייסבוק, אתרי הכרויות, טינדר, אוקיי קיופיד ושלל הפתרונות הטכנולוגיים שמאפשרים לנו ליצור קשר, מחייב או לא, עם אחרים לצרכים של סיפוק מיני, מהווים אצל רבים מהרווקים כנדבך מרכזי של ימינו. לא לחינם מפתחי אפליקציות שוברים את הראש איך לייצר אפליקציות סקס מנצחות, אבל לפעמים קורה שהם שוברים את הראש קצת יותר מדי, וממציאים אפליקציות סקס הזויות, מוזרות ושלא לומר מיותרות. קבלו את מצעד חמשת אפליקציות הסקס המוזרות ביותר שמצאנו בחנויות האפליקציות:

Spreadsheets

כשחדר הישיבות פוגש את חדר המיטות, וזה לא בדיוק הכי סקסי כמו שזה עשוי להישמע. מדידת "הישגים" של קולגות לוהטות ולוהטים הם בהחלט דבר נחמד במשרד (אם כי לא הכי פוליטיקלי קורקט) אבל כשזה מגיע למדידת ההישגים שלכם במיטה באמצעים משרדיים, כנראה שמדובר, אפעס, בדבר מעט מוזר.

לתעד את הזמן שבו לוקח לכם לגמור עם שיא עשרוני ומספר הפמפומים בדקה, זה דבר די מיותר, המה גם שאין סיבה לשתף את זה עם אחרים, וזה בדיוק מה שהאפליקציה הזו מציעה.

Good2Go

אם יש משהו שהאפליקציה הזו מסוגלת לעשות, זה כנראה להרחיק מכם את ההבקעה הבאה. נכון, לדעת מתי זה הזמן הנכון ליזום עם מישהי יכול להיות שווה ערך למשוואה מתמטית מסובכת, ומקורה של האפליקציה Good2Go בכלל נועדה למנוע יחסי מין שלא בהסכמה וזה משובח. עם זאת, מה ש-Good2Go עושה בפועל היא לשאול אותך סדרת שאלות אודות הגיל, רמת השכרות והסכמה בין שני הפרטנרים, שאורכת ארבע (!) דקות, שזה בדרך כלל יותר ממה שאנשים מבלים במשחק מקדים. לא יותר קל לשאול אותה פשוט אם היא בעניין?

3nder

יש אנשים שטינדר לא מספיק להם. הם תמיד מחפשים עוד, ועליהם בדיוק אפליקצית 3nder, הטינדר לשלישיות, חשבה. השאלה הנשאלת היא, האם לחובבי השלישיות גם כך, האפליקציה באמת תהפוך את כל החיבור בין אנשים לנוחה יותר וחסרת מבוכה? לא בטוח. אגב, אחרי תקופה של חצי שנה של חברות באפליקציה עם בן זוגי ואפס הצלחות להתחבר לשלישיה בישראל, אפשר להגיד בלב שלם: האפליקציה לסל, וחסל.

Crowd Pilot

הפרס לאפליקציה הקריפית כנראה הולך לאפליקציה הזו. אם יש משהו יותר גרוע מדייט ראשון מחורבן זה שאנשים יוכלו להאזין לדייט הראשון המחורבן שלך. עם זאת, המטרה של Crowd Pilot נועדה בדיוק כדי להימנע מהחלק "המחורבן" בדייט הראשון. הדייט המדובר יועבר בלייב סטרימינג אודיו לחברים או בכלל זרים גמורים, שיכולים במהלך הדייט להציע לך דברים לעשות או להגיד. היה וחס וחלילה בת או בן הזוג לדייט שלכם יגלו על המעשה הטפשי שהחלטתם לבצע, לא תהיה דרך חזרה: הם יאשימו אתכם בהיותכם קריפים, וממש ממש בצדק.

Sock It

מזל טוב! בפרס אפליקצית הסקס האדיוטית ביותר, שיש סיכוי שליוצריה כדאי להתחיל לשקול להפסיק להתרבות, זוכה האפליקציה הזו. מכירים את זה שאתם עושים סקס ואתם לא רוצים שהשותפים שלכם לדירה יפריעו לכם? אז אתם תולים גרב על הידית של הדלת? כן, לא חשבנו שתכירו. בחברת Colorx כנראה שכן מכירים את השיטה המוזרה הזו להודיע לדרי הבית על פעילות מינית ערה (ואללי אם מישהו מהם עדיין גר עם ההורים), וכדי לחסוך את החלק של תלייה של גרב מלוכלך וסרוח על הידית – הם המציאו את האפליקציה שאפשר להפעיל, ולתלות את הטלפון על הדלת (איפה? למה? מה לעזאזל?). אם אתם רוצים להישאר בתולים לעד – זו כנראה האפליקציה הכי מדויקת עבורכם.

קרדיט לתמונה הראשית : vectorikart/BigStock

 

 

 

 

אין תגובות

השאר תגובה