ההתמודדות עם פרידה אינה פשוטה, במיוחד אחרי קשר ארוך וגדוש ברגשות. בעוד גברים ממהרים בדרך כלל להתנחם בזרועותיה של בחורה ומחפשים סטוץ מהיר אחרי הפרידה, נשים לרוב לוקחות את הזמן והן לא ממהרות להיכנס למיטה או להתחיל מערכת יחסים חדשה. עם זאת, סטוצים אחרי פרידה יכולים להועיל לכל אחד ואחת, ובמקום לחפש קשר חדש במהירות ובאינטנסיביות, נהנים מפורקן רגעי וחוזרים לשגרת חיי הרווקות. רבים מהפרודים והפרודות שואלים את עצמם איך לחזור לשוק הרווקים והרווקות וכיצד להיערך נכון לקראת סטוץ אחרי הפרידה.

סטוצים אחרי פרידה כתרופה מהירה ויעילה

כדאי לדעת כי סטוצים אחרי פרידה מסייעים לכולם להשתחרר ממערכת היחסים האחרונה, ולמעשה הסטוצים מהווים מעין תרופה יעילה הפועלת במהירות. לא פשוט להתגבר על האקס או האקסית, ויש הממהרים לסטוץ אחרי הפרידה כדי להוכיח לבן הזוג הקודם כי הם התגברו עליו והוא כבר אינו מעניין אותם. מחקר שנערך בארה"ב בקרב סטודנטים שחוו פרידה גילה כי כ- 30% מהם מיהרו לחפש סטוץ למטרת נקמה בפרטנר הקודם, בעוד השאר חיפשו סטוצים בעיקר כדי להתגבר על האקס.

סטוצים כריבאונד אחרי הפרידה

כאמור, על פי המחקר מארה"ב עולה כי רוב האנשים ממהרים להתנחם בזרועות פרטנר חדש למטרת ריבאונד אחרי הפרידה. אמנם, יש העושים זאת מתוך יצר נקמה, לכן חשוב לעשות ולתכנן את הסטוצים אחרי הפרידה מתוך שיקול דעת ולא רק כדי לנקום או להוכיח דבר מה. הסטוצים מהווים דרך נפלאה להתגבר על המשבר והם תורמים לחיזוק הדימוי העצמי ולהגברת הביטחון.

לכן, כאשר מתכננים סטוצים אחרי פרידה כדאי לעשות זאת נכון ומתוך בחירה חופשית ורצון להתגבר על הקשר הקודם. לא כולם ממהרים לחפש קשר חדש אך הסקס חשוב בחיים וידוע כי פעילות מינית תורמת לאיכות החיים ולבריאות. לכן, כדאי לחפש פרטנרים חדשים ואיכותיים כדי לבלות וליהנות מהחיים, ללא צורך להתחייב למערכת יחסים חדשה, אינטנסיבית וארוכה.

Beautiful couple's silhouette

לבחור היטב ובקפידה את הפרטנרים למיטה

לא צריך למהר ולהיכנס למיטה עם פרטנרים רבים ישר אחרי הפרידה, אלא ניתן לקחת הפוגה קלה ולחפש פרטנר חדש ללא מחויבות, מתוך רצון להתגבר על הקשר הממושך האחרון וכדי ליהנות מבילוי מהנה ומפעילות מינית משובחת. עבור רבים, לא קל להתחיל סטוצים ישר אחרי הפרידה, לכן איש כטוב בעיניו יעשה. אין בנושא זה חוקים וחשוב להפעיל את שיקול הדעת ולפעול בהתאם לצרכים האישיים, לבטח שלא ממקום של נקמה או תחושה של אובדן, דימוי עצמי נמוך, כעס, חרדה וכיוצא בזה.

 

אין תגובות

השאר תגובה